Szkolenie Sicame
2017-05-10

Firma SICAME Polska Sp. z o.o. i Oddział Gorzowski Stowarzyszenia Elektryków Polskich  serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu projektowania linii napowietrznych przy pomocy systemu informatycznego SICADE. Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim dla projektantów.

Planowany termin i miejsce: 31 maja 2017 roku godz. 10:00 w Hotelu Mieszko w Gorzowie Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 82.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Przewidywany program szkolenia:

1. Przywitanie, wstęp, krótkie przypomnienie firmy SICAME – czas. ok. 10 min.

2. Prezentacja - Osprzęt do napowietrznych linii izolowanych niskiego napięcia czas ok. 20 min.

3. Prezentacja - Osprzęt do napowietrznych linii niepełnoizolowanych średniego napięcia PAS wraz z przewodem EKOPAS – czas ok. 20 minut

4. Prezentacja systemu informatycznego SICADE – czas ok. 2 godz.

5. Pytania, dyskusja

Osoby chętne do skorzystania podczas prezentacji z systemu SICADE, zapraszamy do rejestracji pod adresem www.sicame.pl i potwierdzenia zgłoszenia na @:  edward.cadler@wp.pl

W czasie przerwy, Organizator zaprasza na „przerwę kawową”.